Działania i wydarzenia

Bezpłatne półkolonie “Lato w Zabrzu”

TERMIN:
I turnus 18-29 lipiec 2022 r.
II turnus 1-12 sierpień 2022 r.

GODZINY:
Program zajęć będzie realizowany od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00.
Jednocześnie dzieciom w wieku 6-9 lat zapewniamy opiekę również w godzinach od 8:00 do 9:00 oraz od godz. 14:00 do 16:00.

ZAPISY:

(Uwaga! – rekrutacja została zakończona)

Zgłoszenia przejmowane są wraz z wypełnionym i podpisanym przez opiekuna prawnego kompletem dokumentów -osobiście w sekretariacie Centrum Rozwoju Rodzimy w Zabrzu ul. Park Hutniczy 8 w godzinach otwarcia oraz za pośrednictwem skrzynki elektronicznej na crr@crr.miastozabrze.pl z dopiskiem – rekrutacja „Lato w Zabrzu”.

W celu zgłoszenia dziecka i wpisanie na listę uczestników należy wypełnić i podpisać: kartę uczestnika, regulamin organizacyjny, zgodę na wykorzystanie wizerunku złożyć ją w odpowiednim terminie.

Zapisy na półkolonie odbywają się od 20.06.2022r. do 11.07.2022 r. lub do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Gorąco zapraszamy!

Pliki do pobrania