Wydarzenia archiwalne

Wydarzenia archiwalne

Mamy z maluszkami

Zakończyliśmy cykl spotkań "Mamy z maluszkami".

Inauguracja Akademii Przyszłości

Relacja zdjęciowa z fantastycznego projektu “Akademia Przyszłości“.

Plakat

W naszym mieście zakończyły się półkolonie zorganizowane przez Miasto Zabrze w ramach projektu edukacyjno-zawodowego „Lato w Zabrzu”.

Projekt realizowany był w ramach zadania „Miasto Przestrzenią Rozwoju” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Półkolonie odbywała się w terminach:
18-29 lipca 2022 r. – I turnus
01-12 sierpnia 2022 r. II turnus

Plakat

Zapraszamy!

1648468280288

Zabrzańskie Panie miały okazję w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić sobotni poranek. W ramach spotkania odbyły się warsztaty ze stylistką. Iza podopowiadała nam jak się ubrać modnie i wygodnie w zależności od posiadanej sylwetki oraz co każda z nas powinna mieć w szafie.

kawiarenki dla rodziców (2)

Podczas ostatnich "Kawiarenek dla rodziców" w CRR rodzice się... bawili i doświadczali... by lepiej wspierać siebie i swoich bliskich.

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej (3)

Uczniowie I LO w Zabrzu (którzy ugościli Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu u siebie) oraz uczniowie  IV LO w Zabrzu, którzy przyjechali do Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu uczestniczyli w warsztatach z komunikacji interpersonalnej.

Akademia Bohateria - eko-plecaki (20)

Kreatywne warsztaty uczestników „Akademii Bohatera” organizowane w dniu 16.03.2022 r. Tym razem dzieci projektowały i tworzyły eko- plecaki.

Zajecia z Górnikiem Zabrze (3)

Zajęcia we współpracy z Górnikiem Zabrze.

Ferie (2)

Ferie z Teatrem Nowym w Zabrzu.

kartki swiatecczne - 22

Zajęcia z Tworzenia kartek świątecznych.

Ozdabianie perników (15)

W ramach realizowanego obecnie projektu Działamy - Zmieniamy w Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu odbyły się warsztaty kreatywności. Powstały piękne i przepyszne pierniki, a dzieci cudownie się bawiły.

Łapacze snów (8)

W Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu odbyły się warsztaty z tworzenia łapaczy snów. Dzieciaki, które dołączyły do projektu Działamy- Zmieniamy, z ochotą wykonywały swoje arcydzieła. Efekty zobaczcie sami.

Warsztaty - bibioteka (8)

Nasze "projektowe" dzieci dzięki współpracy z Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu mogły wziąć udział w warsztatach "Cyberbohaterowie Klapucjusz i Trutl" - inscenizacja fragmentów "Bajek robotów" Stanisława Lema.

Spotkania warsztatowe (2)

Zabawy nt. komunikacji interpersonalnej w Szkole Podstawowej nr 29 w Zabrzu. Dziękujemy dyrekcji szkoły za zaproszenie i możliwość realizacji warsztatów, a dzieciom i nauczycielom za wspólnie spędzony czas... Była moc... 😊

Ocalić od zapomnienia

"Ocalić od zapomnienia" czyli Seniorzy w akcji. Kolejny cykl z treningu pamięci z Fundacją „Twój Everest”. Zajęcia odbywają się w siedzibie w  Centrum Rozwoju  Rodziny w Zabrzu. Jak zwykle z Seniorami jest solidna praca ale też dużo uśmiechu i zabawy.

Czwartkowe Kawiarenki dla Rodziców

Kolejne spotkanie rodziców w CRR w ramach "Kawiarenek dla rodziców 🍰☕". Tym razem było o emocjach naszych i naszych dzieci oraz o trudnych zachowaniach z tym związanych. Dziękuję rodzicom za wspaniałe popołudnie pełne inspiracji i dzielenia się doświadczeniami przy ☕🍪. Grupa sukcesywnie się nam powiększa 😊 wiec planujemy otwarcie kolejnej. Tematów do rozmów ciągle nam przybywa 😊💗.

Czwartkowe Kawiarenki dla Rodziców

Kochani Rodzice, chcemy się z Wami spotykać we wtorkowe popołudnie na kawie i pogaduchach. Jeśli nie możecie zostawić dziecka pod czyjaś opieką, przyjdźcie z Nim. Będzie tu miało fachową opiekę i też przyjemnie spędzi czas. Spotkania odbywają się w postaci otwartej grupy chcącej porozmawiać, podzielić się doświadczeniem i dowiedzieć czegoś więcej na tematy związane z funkcjonowaniem w rodzinie.

Otwarcie CRR (1)

W dniu 8 czerwca 2021 r. zostało oficjalnie otwarte Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu. Podczas Konferencji towarzyszącej otwarciu CRR pod nazwą "Dom Rodzinny - bezpieczna przystań, Zabrze dla rodziny" wystąpiło kilku znanych i cenionych prelegentów z bardzo wartościowymi wykładami dotyczącymi funkcjonowania rodzin.

Działania Profilaktyczne w Edukacji

Forum rofilaktyki uzaleznien (2)

Konferencja na temat profilaktyki. Profilaktyki w rodzinie, w bardzo szerokim słowa tego znaczeniu. Tak ważny dzisiaj temat. Wspaniały wykład Pani Profesor Zofii Dołęgi.

Piknik w rytmie firmy (30)

IX Piknik w rytmie firmy - relacja

W Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu ROZMAWIAMY O WAŻNOŚCI KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ.

W ramach Zabrzańskiego Tygodnia Przedsiębiorczości Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu gościło młodzież z zabrzanskich szkół - Zespół Szkół Ekonomiczno Usługowych, oraz  Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Zabrzu na szkoleniach z komunikacji interpersonalnej.

Warsztaty co i jak czytać dziecku

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu, Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach - Filia w Zabrzu zapraszają na cykl warsztatów: Co i jak warto czytać dziecku?

Warsztaty będą odbywać się w Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu (ul. Park Hutniczy 8 ).

Rezerwacja miejsc telefonicznie pod numerem: (32) 630 32 33.

Zabrzański Dzień Seniora.