Wakacyjny projekt edukacyjno zawodowy dla aktywnych

Pani Prezydent Miasta Zabrze- Małgorzata Mańka-Szulik zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie pn. “Wakacyjny projekt edukacyjno – zawodowy dla aktywnych” organizowanym przez Centrum Rozwoju Rodziny, realizowanym w ramach projektu “Miasto Przestrzenią Rozwoju” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

TERMIN:
I turnus: 17-28 lipca 2023 r.
II turnus: 31 lipca -11 sierpnia 2023 r.

GODZINY:
Program zajęć będzie realizowany od poniedziałku do piątku w godzinach
08.00 – 16.00.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ:
– Bawić się
– Poznawać zawody
– Zwiedzać atrakcje Zabrza

ZAPISY!
Warunkiem zgłoszenia dziecka do uczestnictwa w “Wakacyjnym projekcie edukacyjno – zawodowym dla aktywnych” jest zapoznanie się i akceptacja Regulaminu oraz dostarczenie kompletu wymaganych dokumentów.

Zgłoszenia przejmowane są wraz z wypełnionym i podpisanym przez rodzica/opiekuna prawnego kompletem dokumentów:

• osobiście w sekretariacie Centrum Rozwoju Rodzimy w Zabrzu ul. Park Hutniczy 8,
    w godzinach otwarcia oraz
  • za pośrednictwem skrzynki elektronicznej na zapisy@crr.miastozabrze.pl z dopiskiem – Rekrutacja “Wakacyjny projekt edukacyjno – zawodowy dla aktywnych”.

Pierwszeństwo w rozpatrywaniu wniosków rekrutacyjnych będą miały wnioski Kandydatek/Kandydatów nie uczestniczących w zeszłorocznych półkoloniach “Lato w Zabrzu” .

W celu zgłoszenia dziecka i wpisania na listę uczestników należy wypełnić i podpisać:

1. Formularz Rekrutacyjny wraz z oświadczeniem opiekuna prawnego o braku przeciwwskazań do udziału dziecka w Projekcie.
  2. Kartę kwalifikacyjną (ważne aby w rubryce dot. szczepień wpisać datę/rok, kiedy odbyło się szczepienie). Należy zaznaczyć, że osoby, które przesłały kartę w wersji elektronicznej zobowiązane są do dostarczenia wersji papierowej z uwagi na przepisy krajowe (w terminie naboru lub po otrzymaniu informacji o wynikach rekrutacji).
  3. Oświadczenia Uczestnika Projektu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z RODO, stanowiące załącznik nr 3 do Regulaminu Projektu.

Zapisy na półkolonie odbywają się od 30.05.2023 r. do 06.06.2023 r.

Ilość miejsc ograniczona.

Gorąco zapraszamy!