Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu

Archiwa: Wydarzenia

Empatia - Portal Informacyjno - Usługowy
Plakat

Pani Prezydent Miasta Zabrze- Małgorzata Mańka-Szulik zaprasza na bezpłatne półkolonie.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ:
– Bawić się
– Poznawać zawody
– Zwiedzać atrakcje Zabrza

Zapraszamy!

1648468280288

Zabrzańskie Panie miały okazję w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić sobotni poranek. W ramach spotkania odbyły się warsztaty ze stylistką. Iza podopowiadała nam jak się ubrać modnie i wygodnie w zależności od posiadanej sylwetki oraz co każda z nas powinna mieć w szafie.

kawiarenki dla rodziców (2)

Podczas ostatnich "Kawiarenek dla rodziców" w CRR rodzice się... bawili i doświadczali... by lepiej wspierać siebie i swoich bliskich.

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej (3)

Uczniowie I LO w Zabrzu (którzy ugościli Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu u siebie) oraz uczniowie  IV LO w Zabrzu, którzy przyjechali do Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu uczestniczyli w warsztatach z komunikacji interpersonalnej.

Akademia Bohateria - eko-plecaki (20)

Kreatywne warsztaty uczestników „Akademii Bohatera” organizowane w dniu 16.03.2022 r. Tym razem dzieci projektowały i tworzyły eko- plecaki.

Zajecia z Górnikiem Zabrze (3)

Zajęcia we współpracy z Górnikiem Zabrze.

Ferie (2)

Ferie z Teatrem Nowym w Zabrzu.

kartki swiatecczne - 22

Zajęcia z Tworzenia kartek świątecznych.

Ozdabianie perników (15)

W ramach realizowanego obecnie projektu Działamy - Zmieniamy w Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu odbyły się warsztaty kreatywności. Powstały piękne i przepyszne pierniki, a dzieci cudownie się bawiły.

Łapacze snów (8)

W Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu odbyły się warsztaty z tworzenia łapaczy snów. Dzieciaki, które dołączyły do projektu Działamy- Zmieniamy, z ochotą wykonywały swoje arcydzieła. Efekty zobaczcie sami.

Ta strona korzysta z plików cookie. W zakładce Ochrona Danych Osobowych dowiesz się więcej.