Wielkanocna gra terenowa – Poszukiwanie Zajączka

Poszukiwania zajączka to zabawa organizowana dla zabrzańskich rodzin.

W dniu 23.03.2024 r. spotykamy się o godzinie 11:00, gdzie dokonujemy rejestracji drużyny i pobieramy kartę zadań do wykonania.
Dla drużyn, które wykonają wszystkie zadania i zbiorą marchewki czekają warsztaty z wiosennych kompozycji kwiatowych.

Gra terenowa to sposób na zdrowo i aktywnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisanie się za pomocą maila: zapisy@crr.miastozabrze.pl lub telefonicznie 32 630 32 33.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem znajdującym się poniżej.
Regulamin gry terenowej – Poszukiwania Zajączka