Nowa gra terenowa “Na tropie Zabrza”

Regulamin gra terenowa miejska 2023Zapraszamy do wspólnej zabawy w rodzinnym gronie. “Na tropie Zabrza” to nowy cykl miejskiej gry terenowej dla zabrzańskich rodzin.

Startujemy 16.09.2023 r.

Zapisy w dniach 21.08.2023 – 12.09.2023, telefonicznie 32 630 32 33 lub mailowo na adres: zapisy@crr.miastozabrze.pl.

Celem gry terenowej jest przybliżenie dziedzictwa industrialnego miasta Zabrze, wzmocnienie więzi z miastem wśród zabrzańskich rodzin. Gra terenowa polega na znalezieniu wszystkich punktów kontrolnych oraz wykonaniu zadań według wskazówek, zebraniu niezbędnych informacji według instrukcji oraz dotarciu do Mety znajdującej się w dawnym Kinie Energetyk przy Elektrociepłowni Zabrze (ul. Wolności 416).

Drużyny proszone są o przybycie na teren Centrum Rozwoju Rodziny dnia, 16.09.2023r. w godzinach 11:30- 12:00 potwierdzić uczestnictwo w grze i pobrać kartę gry (mapka).

Do pobrania: