“Niedzielne poranki z teatrem” dla rodzin – ostatnie spotkanie!

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu przy fantastycznych dźwiękach w Zabrzańskim “Teatrze Nowym”.
Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszego zapisania się bezpośrednio w siedzibie Centrum Rozwoju Rodziny, bądź telefonicznie  630 32 33 lub mailowo: zapisy@crr.miastozabrze.pl.

Rodzina jest ważnym obszarem życia dla każdego z nas. Chcielibyśmy utrzymywać dobre relacje z bliskimi i umieć o nie dbać. Istotne dla naszych więzi jest to, czy i jak spędzamy razem czas.

O bliskie relacje w rodzinie należy zadbać na samym początku.

Pojawienie się dziecka istotnie zmienia relacje w rodzinie. W zależności od tego na jakim etapie rozwoju jest dziecko tak organizujemy wspólne spędzanie czasu. Oczywiście na początku malutki członek rodziny pochłania większość uwagi rodziców, uczą oni go nowych rzeczy, pokazują otaczający świat. Jednak  wraz z rozwojem intelektualnym i emocjonalnym dziecka aktywności w czasie wolnym również wkraczają na wyższy poziom i stają się bardziej wymagające.

Kochani, spędzajcie aktywnie czas wolny z bliskimi!