Szkolenia z komunikacji dla szkół

Relacje z warsztatów

Mamy z maluszkami

Zakończyliśmy cykl spotkań "Mamy z maluszkami".

Inauguracja Akademii Przyszłości

Relacja zdjęciowa z fantastycznego projektu “Akademia Przyszłości“.

Plakat

W naszym mieście zakończyły się półkolonie zorganizowane przez Miasto Zabrze w ramach projektu edukacyjno-zawodowego „Lato w Zabrzu”.

Projekt realizowany był w ramach zadania „Miasto Przestrzenią Rozwoju” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Półkolonie odbywała się w terminach:
18-29 lipca 2022 r. – I turnus
01-12 sierpnia 2022 r. II turnus

Plakat

Zapraszamy!

1648468280288

Zabrzańskie Panie miały okazję w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić sobotni poranek. W ramach spotkania odbyły się warsztaty ze stylistką. Iza podopowiadała nam jak się ubrać modnie i wygodnie w zależności od posiadanej sylwetki oraz co każda z nas powinna mieć w szafie.

kawiarenki dla rodziców (2)

Podczas ostatnich "Kawiarenek dla rodziców" w CRR rodzice się... bawili i doświadczali... by lepiej wspierać siebie i swoich bliskich.