Zabrze

28.05.2022 Dzień Matki

Zapraszamy Kochane Mamy na bezpłatne spotkanie.

Spotkanie odbędzie się 28.05.2022r. godz. 10:00 w Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu ul. Park Hutniczy 8 .

Prosimy więc o przybycie chwilę wcześniej.

W planach

zajęcia oraz krótki trening z siłownią Slim Gym- dlatego prosimy ubrać się wygodnie.

Oprócz zadbania o nasze ciało, skupimy się także na wnętrzu.

Dzięki warsztatom mindfulness będziemy ćwiczyć koncentrację i uważność na bodźce wewnętrzne i zewnętrzne występujące w danej chwili, który może zostać rozwijany poprzez medytację lub inne ćwiczenia.

A to jeszcze nie koniec…

Prosimy o zapisy pod numerem tel. (32) 630 32 33 lub wysłanie wiadomości e-mail crr@crr.miastozabrze.pl