“Niedzielne poranki z teatrem” dla rodzin

Rodzaje zajęć w ramach „Niedzielnych poranków z teatrem”:

• Scenografia w teatrze. Tworzenie makiet scenograficznych.
  • Przygotowanie projektów i zabawa w tworzenie kostiumów dla swoich rodziców.
  • Charakteryzacja – Jak wygląda charakteryzacja w teatrze i na planie filmowym np.: dzieci mogą wykonywać́ podstawowe elementy charakteryzacji na swoich rodzicach.
  • Muzyka – przygotowanie własnych instrumentów muzycznych, nauka piosenek i wspólne przygotowanie orkiestry i wykonanie utworów.
  • Pantomima – a za pomocą̨ gestu, mowy ciała, ruchu wyrażanie emocji emocje i odgrywanie wspólnie krótkich etiud.
  • Lalki w teatrze. Poznanie kukiełek, pacynek, marionetek np.: dzieci mogą wykonać swoje lalki teatralne.
  • Kamera – warsztaty filmowe.
  • Taniec – zajęcia ruchowe.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu ( z wyłączeniem okresu wakacyjnego tj. lipiec, sierpień) w niedzielę  o godzinie 10:00- 12:00.

Zgodnie z harmonogramem zajęć.

Pierwsze spotkanie 19.03.2023 r.

Drugie spotkanie 16.04.2023 r.

Trzecie  spotkanie 21.05.2023 r.

Czwarte spotkanie 11.06.2023 r.

Uwaga: decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem

poczty elektronicznej wysyłając e- maila na adres: zapisy@crr.miastozabrze.pl (w tytule wpisując proszę „Niedzielne poranki z teatrem”),

telefonicznie pod numer (32) 630 32 33

lub osobiście w CRR przy ul. Park Hutniczy 8 w Zabrzu