Zapraszamy do udziału w feriach zimowych “Zdobywamy swoje szczyty”

W ramach Projektu pn. „Miasto Przestrzenią Rozwoju”, CRR organizuje dwa turnusy ferii zimowych pn.”Zdobywamy swoje szczyty”.

W projekcie weźmie udział 80 dzieci. Dzieci będą spędzały czas w ciekawych miejscach w Zabrzu. Istotą przedsięwzięcia jest przedstawienie najmłodszym mieszkańcom Zabrza jako ciekawego miejsca, w którym można rozwijać swoje zainteresowania i pasje, między innymi poprzez:

• stworzenie dzieciom warunków ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu;
  • kształtowanie umiejętności społecznych: współpraca w grupie, pokonywanie barier komunikacyjnych, konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem i lękiem;
  • rozwój osobisty poprzez pracę nad pozytywnym obrazem własnej osoby, budowanie poczucia własnej wartości na podstawie mocnych stron,
  • stymulowanie rozwoju umysłowego i fizycznego;
  • zabawy z  rówieśnikami mającymi na celu integrację,

Ferie obejmują dwa turnusy:
29.01.2024 – 02.02.2024
05.02.2024- 09.02.2024

w godzinach 8:00 – 16:00.

W załącznikach znajdują się dokumenty niezbędne do wypełnienia i zapoznania się.